Engelli Öğrenciler Becerilerini Sergiledi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Düzce Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencileri alışveriş merkezinde kendi eserlerini sergiledikleri bir etkinlik düzenlediler.Düzce Özel Eğitim Uygulama Merkezi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler...

Engelli Öğrenciler Becerilerini Sergiledi

banner390
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Düzce Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencileri alışveriş merkezinde kendi eserlerini sergiledikleri bir etkinlik düzenlediler.

Düzce Özel Eğitim Uygulama Merkezi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile alışveriş merkezinde bir resim sergisi düzenlendi. Merkezde eğitim gören öğrencilerin hazırladığı serginin açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür vekili Zeki Yıldırım, Garnizon Komutanı adına Jandarma Yarbay Ersen Çetin, okul müdürleri ve davetliler katıldı. Sergide öğrenciler hem okullarında yaptıkları resimleri sergilediler hem de katılımcıların gözleri önünde ebru eserleri yaparak alkış aldılar. İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman, engelli öğrencilerin yaptıkları ile gurur duyduğunu ve kendilerini daha çok geliştirmeleri gerektiğini söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.