Erdemliler Derneğinden Hz. Mevlana Konferansı

Çilimli Erdemliler Derneğinin kış etkinliklerinden Edep ve Edebiyat etkinlikleri Hz Mevlana konferansı yapıldı. Konferansa konuşmacı olarak Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Profesör Dr İlhan Genç katıldı.Çilimli Erdemliler...

Erdemliler Derneğinden Hz. Mevlana Konferansı

banner390
Çilimli Erdemliler Derneğinin kış etkinliklerinden Edep ve Edebiyat etkinlikleri Hz Mevlana konferansı yapıldı. Konferansa konuşmacı olarak Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Profesör Dr İlhan Genç katıldı.

Çilimli Erdemliler Derneği etkinliklere devam ediyor. Bu kapsamda Edep ve Edebiyat etkinlikleri Hz Mevlana konferansı yapıldı. Çilimli Anadolu Lisesi öğrencilerinin de ilgi gösterdiği konferans bitiminde katılımcılara Aşure tatlısı ikram edildi.

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bozdemir “Gecelerin uzaması ile kültürel etkinliklere daha fazla vakit ayırma fırsatı ortaya çıktığından Edep ve Edebiyat etkinliklerimize Hz Mevlana konferansı ile başladık ve her ay bir konu ve bir konukla etkinliklerimiz bahar aylarına kadar devam edecek” dedi.

Liseli öğrenciler Prof. Dr. İlhan Genç ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.