03 Aralık 2014 Çarşamba 13:27
18 Okunma
Mhp Düzce İl Başkanı Danışmaz:
MHP Düzce İl Başkanı Abdullah Danışmaz, Düzce Belediyesi’nin bazı hizmetler karşılığında alınan ücretlere yüksek oranda zam yaptığını, içme suyuna yapılmak istenen yüksek zammın ise mecliste kabul edilmediğini söyledi.

Danışmaz, bir grup belediye meclisi üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenledi. Düzce Belediyesi’nin 2015 yılına ait bütçe görüşmelerinde gündeme gelen zam konusuna değinen Danışmaz, “Belediyenin bazı hizmet ve gelir kalemlerine yüksek oranda zam yapıldı. Örneğin servis taşımacılığı, taksi durakları gibi yerlere işgaliye bedeli olarak anormal zam yüklemişler” dedi.

MHP İl Başkanı Danışmaz, belediyenin içme suyuna da orantısız zam yapmak istediğini, bu konuda meclise önerge verildiğini, ancak MHP’li üyelerin yanı sıra bazı AK Partili üyelerin de desteği ile su zammının reddedildiğini kaydetti.

Danışmaz, su zammının reddi ile ilgili kendilerine destek veren AK Partili meclis üyelerine teşekkür etti. MHP’li meclis üyeleri Ercan Katırcıoğlu ile Özkan Çakar meclis çalışmaları ve bütçedeki zamlar konusunda bilgi aktardılar.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64