Şampiyon Unvanını Korudu

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Liseler Arası Futbol Şampiyonası sona erdi.Liseler Arası Futbol Şampiyonası final müsabakasında Borsa İstanbul Endüstri Meslek Lisesi...

Şampiyon Unvanını Korudu

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Liseler Arası Futbol Şampiyonası sona erdi.

Liseler Arası Futbol Şampiyonası final müsabakasında Borsa İstanbul Endüstri Meslek Lisesi ile Farabi Anadolu Lisesi futbol takımları karşı karşıya geldi. Düzce Nurettin Zafer Stadyumunda oynanan müsabakaya son iki yılın şampiyonu Borsa İstanbul Endüstri Meslek Lisesi etkili başladı. 10. ve 13.dakikada Mehmetcan’ın kafa golüyle öne geçen Borsa İstanbul Endüstri Meslek Lisesi ilk yarıyı da bu skorla tamamladı. İkinci yarı karşılıklı ataklarla başladı. Farabi Anadolu Lisesi 57. dakikada Ertan ile farkı bire indirdi. Maçın kalan dakikalarında başka gol olmayınca Borsa İstanbul Endüstri Meslek Lisesi futbol takımı şampiyon olarak Düzce’yi Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

Turnuva sonrası derece yapan okullara ödülleri verildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.