Teröre Konvoylu Tepki

Son günlerde yaşanan terör olayları Düzce’de araç konvoyu ile protesto edildi.Düzce Tuning isimli grubun organize ettiği konvoy, Gümüşova’dan 30 araçla D-100 karayolu takiben Düzce Şehir Merkezine geldi. Kuyumcuzade Bulvarı üzerine başka...

Teröre Konvoylu Tepki

Son günlerde yaşanan terör olayları Düzce’de araç konvoyu ile protesto edildi.

Düzce Tuning isimli grubun organize ettiği konvoy, Gümüşova’dan 30 araçla D-100 karayolu takiben Düzce Şehir Merkezine geldi. Kuyumcuzade Bulvarı üzerine başka araçlarında katılımı ile yaklaşık 50 araç Rıhtım Caddesi, Fiskobirlik Kavşağından dönüş alarak İstanbul Caddesine girdi. Konvoyun şehir içinden geçişleri sırasında polis ekipleri tedbir alırken, araç konvoyu Anıtpark’a geldi.

Burada yapılan açıklamada “Diyarbakır ve Hakkari’de hain saldırılar sonrası şehit olan askerlerimiz için tüm modifiye kulüpleri olarak burada toplandık. Kendi ilgi alanımız bu olduğu için tepkimizi araçlarımız ile yapmak istedik. Gümüşova’da başlayıp Düzce Merkez’de bitirdiğimiz bu etkinliğimiz de şehitlerimize saygı göstermek istedik. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. Bu hain saldırıyı gerçekleştiren terör örgütü üyelerini güvenlik güçlerimizin bir an önce yakalayarak adaletin önüne çıkaracağına inancımız tamdır” denildi. Şehitler için okunan dua sonrası araç konvoyunu oluşturan grup Anıtpark’tan ayrıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.