banner417
banner444
02 Aralık 2014 Salı 15:13
118 Okunma
Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları’ndan Dev Proje
banner416
Edirne Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları, 2014 yılı içinde yaptığı atılımlar ile kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.

Edirne Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları Kurucusu Aslı Şentürk, koordineli olarak çalıştığı Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı Edirne İl Müdürü Bilgin Özbaş ile birlikte yürüttüğü sosyal yardımlaşma projelerinin yanında Edirne’de bir ilk niteliği taşıyan ’Work And Travel’ şirketi ile Trakya Bölgesi’nin ilk Yurt Dışı Ortaklı Danışmanlık Firmasını kurdu. Şentürk ayrıca, Edirne’nin Yunan Konsolosu Evi Charitidou ile yaptıkları protokol dahilinde artık kendi öğrencilerine daha kolay, daha hızlı ve daha garanti Schengen Vizesi alma olanağı sağladı.

Aslı Şentürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Edirne Türkiye’nin batılı yüzü olmaya devam ederken, biz de Edirne’nin en büyük ve en etkin dil okulu olarak öğrencilerimize dil eğitimi dışında yurt dışı tecrübesi de yaşama olanağı sunmaktayız. Ayrıca bizlerden yardımlarını esirgemeyen Sayın Hüseyin Özcan, Sayın Bilgin Özbaş, Evi Charitidou ve Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan’a teşekkürü bir borç bilirim" dedi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426