Cumhuriyet Coşkusunu Klasik Otomobilleriyle Yaşadılar

Edirne’de bir araya gelen klasik otomobil tutkunları araçlarını Türk bayraklarıyla donatarak, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşadı.Klasik Otomobilciler Derneği Başkanı Mustafa Çubukçu ve Bülent Egeli başta olmak üzere çok sayıda klasik...

Cumhuriyet Coşkusunu Klasik Otomobilleriyle Yaşadılar

banner390
Edirne’de bir araya gelen klasik otomobil tutkunları araçlarını Türk bayraklarıyla donatarak, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşadı.

Klasik Otomobilciler Derneği Başkanı Mustafa Çubukçu ve Bülent Egeli başta olmak üzere çok sayıda klasik otomobil tutkunu, araçlarını Türk bayraklarıyla donatarak, Cumhuriyet’in 91. yılı kutlamalarına ortak oldu. Klasik otomobilleri ile şehir turu atan sürücüler, günün anısına Tarihi Selimiye Cami’nin gölgesinde araçlarının fotoğraflarını çekerek anı ölümsüzleştirdi.

Şehir turunun ardından klasik otomobil tutkunları, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, Manisa Rallisi’nde kazandıkları plaketi kendisine hediye olarak takdim etti. Başkan Gürkan, nazik hediyelerinden dolayı teşekkür ettiğini belirterek, başarılarının devamını diledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.