Etb, Tobb İle Birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ziyaret Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 81 il, 160 ilçeden gelen 365 Oda ve Borsa Başkanı ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.Türkiye Odalar ve Borsalar...

Etb, Tobb İle Birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ziyaret Etti

banner390
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 81 il, 160 ilçeden gelen 365 Oda ve Borsa Başkanı ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Borsaları Konsey Üyesi ve Edirne Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk de ziyaret programında hazır bulundu. Hisarcıklıoğlu basın mensuplarına ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, "Hayırlı olsun ziyaretiyle beraber, Cumhurbaşkanımızla ekonomik meseleler hakkında istişarelerde bulunduk. Görüşlerimizi aktarabilme fırsatını bulduk. Sayın Cumhurbaşkanımızın yaklaşımından ev sahipliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Cumhurbaşkanın tek tek bütün başkanların ellerini sıktığını söyleyen Hisarcıklıoğlu, Saray’da gezebilme fırsatları olduğunu bildirerek, "Türkiye için onur verici, gurur verici. Türkiye’nin Cumhurbaşkanının yabancı ülkeler nezdinde gösterebileceği güzel bir yer olmuş. Bundan da büyük memnuniyet duyduk" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.