Genç Aşçılar’dan Edirne Belediye Başkanı Gürkan’a Ziyaret

Sırbistan’ın Belgrad kentinde düzenlenen 3. Balkan Yemekleri Yarışması’nda Türkiye’yi temsil eden, Edirneli üç genç aşçı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.16-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Belgrad’da düzenlenen,...

Genç Aşçılar’dan Edirne Belediye Başkanı Gürkan’a Ziyaret

banner390
Sırbistan’ın Belgrad kentinde düzenlenen 3. Balkan Yemekleri Yarışması’nda Türkiye’yi temsil eden, Edirneli üç genç aşçı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

16-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Belgrad’da düzenlenen, 3. Balkan Yemekleri Yarışması’na, Türkiye’yi temsilen katılan Edirneli genç aşçılar Ahmet Tufan, Oğuzhan Öztürk ve Güray Yıldız, ayrı ayrı dallarda 4 tane 3’üncülük ve bir tane 4’üncülük kazandı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yıl boyunca yurt içi ve yurt dışı birçok yemek yarışmasına katılarak dereceler almaya hak kazanan Edirne Aşçılar Takımını, hem Türkiye’nin hem de Edirne’nin adını başarıyla temsil ettikleri için tebrik etti.

Edirne Belediyesi, Ciğerci Bahri Bey ve Ekol Gıda’nın destekleriyle yarışmaya giden Edirneli genç aşçılar, Edirne Aşçılar Takımı olarak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a desteklerinden dolayı teşekkür etti ve plaket takdim etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.