Makedonya Atatürkçüler Derneği’nden Edirne Belediye Başkanı Gürkan’a Ziyaret

Makedonya Atatürkçüler Dernek Başkanı Halil Abdullah, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti.Makedonya Atatürkçüler Dernek Başkanı Halil Abdullah ve beraberinde Atatürk Düşünce Derneği (ADD) Edirne Şube Başkanı...

Makedonya Atatürkçüler Derneği’nden Edirne Belediye Başkanı Gürkan’a Ziyaret

banner390
Makedonya Atatürkçüler Dernek Başkanı Halil Abdullah, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Makedonya Atatürkçüler Dernek Başkanı Halil Abdullah ve beraberinde Atatürk Düşünce Derneği (ADD) Edirne Şube Başkanı Ahmet Yürük, Atatürk Düşünce Derneği Babaeski Şube Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Taşkın, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

Makedonya Atatürkçüler Dernek Başkanı Halil Abdullah, Makedonya’da Atatürkçülüğü yaygınlaştırmak için çalışmalar yaptıklarını belirterek, bu konuda Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’dan kendilerine destek olmalarını istedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Atatürk’ü ve Atatürkçülüğü Makedonya’da yaygınlaştırmak amacıyla yaptıkları çalışmalardan dolayı Atatürkçüler Derneği Başkanı Abdullah’ı kutlayarak, Edirne Belediyesi olarak kendilerine bu konuda desteklerinin tam olduğunu belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.