Şehit Polis İmrağ’ın İsmi Sokağa Verilecek

Edirne’de Haziran ayında iki grup arasındaki silahlı kavgaya müdahale etmek isterken şehit olan polis memuru Hüseyin İmrağ’ın ismi sokağa verilecek.Edirne Belediye Meclisi Recep Gürkan Başkanlığında toplanan mecliste, meclis üyesi Tamer...

Şehit Polis İmrağ’ın İsmi Sokağa Verilecek

banner390
Edirne’de Haziran ayında iki grup arasındaki silahlı kavgaya müdahale etmek isterken şehit olan polis memuru Hüseyin İmrağ’ın ismi sokağa verilecek.

Edirne Belediye Meclisi Recep Gürkan Başkanlığında toplanan mecliste, meclis üyesi Tamer Karadağ tarafından Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Hüseyin İmrağ’ın isminin bir sokağa verilmesi önerildi. 9 Haziran 2014 tarihinde Edirne’de bir çatışmada şehit olan İmrağ için isminin bir sokağa verilmesi konusunun İsim Verme Komisyonuna havale edilmesi oylanarak kabul edildi.

OLAY

Edirne’de Rus plakalı bir araçla, Türk plakalı araçta bulunanların Eski İstanbul Caddesinde silahlı çatışmaya girmesiyle, olaya müdahale etmek isteyen polis memuru Hüseyin İmrağ, çatışmanın ortasında kalarak kalbinden vurulmuştu. Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesi ile Edirne Devlet Hastanesine kaldırılan Polis memuru İmrağ, hastanede şehit olmuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.