Ab Erasmus-leonardo Projesine Katılan Öğrenciler Ayvalık’a Döndü

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Avrupa Birliği’nin eğitim fonları kapsamındaki Erasmus-Lonardo Projesi çerçevesinde gittikleri Avrupa’dan döndü.Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin...

Ab Erasmus-leonardo Projesine Katılan Öğrenciler Ayvalık’a Döndü

banner390
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Avrupa Birliği’nin eğitim fonları kapsamındaki Erasmus-Lonardo Projesi çerçevesinde gittikleri Avrupa’dan döndü.

Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin proje ortağı Kuşadası Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde eğitim öğretim gören 10. ve 11. sınıf öğrencileri, İngiltere, Portekiz, İspanya, Almanya ve İtalya’da 13 hafta süren beceri eğitimlerini tamamladı. Başarılı öğrenciler, ilçeye döner dönmez Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ile Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’i ziyaret ederek, eğitim programı hakkında bilgi verdi. Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, bu eğitimin öğrencilere ileride çok güzel kapılar açacağına inandığını belirtti.

Öğrencileri dinleyen Kaymakam Nazlı da, söz konusu projelerin başarısının kendini mesleki alanda geliştirmiş öğrencilerle mümkün olabileceğini kaydetti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.