Aktif Eğitimciler Sendikası İl Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu'nu “EĞİTİMDE MESLEKİ İTİBAR SEMPOZYUMU” na davet ettiler

 Aktif Eğitimciler Sendikası İl Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

banner390
Aktif Eğitimciler Sendikası Karaman Temsilciliği İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu'nu “EĞİTİMDE MESLEKİ İTİBAR SEMPOZYUMU”   na davet etti. 

İl Temsilcisi Cumhur Akıl; Çocuklarımızı ve gençlerimizi bin bir emekle insanlığın huzur, mutluluk ve emniyeti için yarınlara hazırlayan değerli öğretmenlerimizin mesleki itibarının ele alınacağı Sendikamız tarafından düzenlenecek “EĞİTİMDE MESLEKİ İTİBAR SEMPOZYUMU”  hakkında kısa bilgi verdi. Üniversitelerin, Milli Eğitim Bakanlığı temsilcilerinin, sahadaki paydaşların katılımlıyla 5 Şubat 2013 tarihinde RİXOS Grand Ankara Otel’de yapılacak sempozyuma İl müdürünü davet etti.
Cumhur AKIL, Karamanda Yeni görevlendirilen şube müdürlerinin ilimize ve eğitim camiasına hayırlı olması temennisinde bulunuldu.
 
Samimi bir ortamda geçen ziyaret sonrası heyet İl Milli Eğitim Müdürlüğünden ayrıldı.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kırmızı çay - 4 yıl önce
cemaatçi kardeşler siyasetten sendikadan allaha sığınıyorlardı.şimdi canhıraş bir şekilde sendikaya sarıldılar .yakında da parti gelir herhalde.yanlış yaptığınızı er geç anlayacaksınız...bölen -sen
Avatar
analiz - 4 yıl önce
başka bir haber sitesinde başka bir yorum
"cemaat senliler önceleri siyasetten sendikadan allaha sığınırlardı.şimdi sendika için sohbet evlerini ,maklube partilerini üye toplamak için kullanıyorlar.vebalden bahsediyorlar.bunlar sendika ile cemaat işlerini karıştırıyorlar ...sendikanın cemaate verdiği zararı zamanla göreceksiniz.eğer düşünebilirseni z.gerçi sizin yerinize abiler düşünür.zahmet etmeyin.
arkadaş heralde sürekli yorum yapıyor değişik isimlerlerle adam kendini şar biraz ya.