Başarılı Olmak İçin Yarıştılar

Başarı Koleji 4, 5 ve 6. Sınıflara Seviye Belirleme Sınavı Yaptı.

Başarılı Olmak İçin Yarıştılar

banner390
Başarılı Olmak İçin Yarıştılar
İlgili Galeriye Git

Başarı Koleji, her yıl düzenlemekte olduğu 4, 5 ve 6. sınıfların katıldığı Seviye Belirleme Sınavı yapıldı.
Sınav hakkında bilgi veren Okul Müdürü Mehmet Coşar; "Başarı Koleji olarak, gelecek yıl okulumuzda okuyacak öğrencileri seçmek ve okulumuzda indirimli öğrenim hakkı elde etmek isteyen öğrencilere yönelik her yıl düzenlemekte olduğumuz 4, 5 ve 6. sınıfların katıldığı Seviye Belirleme Sınavı bugün (26.03.2016 Cumartesi) yapıldı. Sınava katılım oldukça yoğundu.
Bu yoğunluk Özel Başarı Ailesi olarak bizleri hem heyecanlandırdı hem de gururlandırdı. Öğrendiklerinin karşılığını almak için ter döken çocuklarımız aynı zamanda 2016–2017 eğitim öğretim yılında Başarı Koleji öğrencisi olmak için de kıyasıya yarıştı. Sınava gösterdikleri ilgiden dolayı, bütün öğrencilere, velilerine, onlar için büyük emek veren öğretmenlerine ve sınavda görev alan bütün öğretmenlerimize Başarı Koleji ailesi olarak teşekkür ederiz.
Ayrıca öğrencilerimiz sınav sonuç belgelerini 29 Mart Salı gününden itibaren okulumuz rehberlik servisinden alabilirler” dedi.
2016-2017 eğitim öğretim yılında açılacak ve Karaman’da ilk olacak olan Özel Fen Lisesi hakkında da bilgi veren Mehmet Coşar, Fen Lisesi için Mayıs ayı sonlarına doğru sınav yapılacağını, sınavın tam tarihinin ilerleyen günlerde duyurulacağını ve Taban Puan uygulamasının yapılacağını bildirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.