Bizler Geleceğimizi Yetiştiriyoruz

Kahvaltı programı düzenleyen Ensar Vakfı Karaman Şubesi, birçok öğretmeni bir araya getirdi. Kahvaltıya katılan Sultanoğlu, “Bizler hep birlikte geleceğimizi yetiştiriyoruz, geleceğimizi şekillendiriyoruz bu sebeple mesleğimiz önemlidir” dedi

Bizler Geleceğimizi Yetiştiriyoruz

banner390
Bizler Geleceğimizi Yetiştiriyoruz
İlgili Galeriye Git
Ensar Vakfı Karaman Şubesi, İmam-Hatip ortaokul ve liselerinde görev yapan öğretmenlerle kahvaltıda bir araya geldi.

Öğretmenlerimizin yoğun ilgi gösterdiği program Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından Vakıf Başkanı Ali Bağcı bir selamlama konuşması yaptı. Vakfın çalışmaları ve amacı hakkında bilgiler veren Bağcıdan sonra İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu öğretmenlere hitap etti.

Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu vurgulayan Sultanoğlu, “Bizler hep birlikte geleceğimizi yetiştiriyoruz, geleceğimizi şekillendiriyoruz bu sebeple mesleğimiz önemlidir. Öğrencilerimizi sadece bilgiyle donatmak yeterli değildir. Sadece öğretim eksiktir. Öğretimi eğitimle muhakkak tamamlamamız gerekir. İyi insan olmanın, faydalı insan olmanın yollarını onlara göstermemiz gerekir” dedi.

Kahvaltı programına Karaman'ın kanaat önderlerinden Emekli İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Necati Yeniel ve İl Milli Eğitimin diğer idarecileri de katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.