“BÜTÜN KİTAPLAR BİR KİTABIN ANLAŞILMASI İÇİN OKUNUR”

Hayırsever vatandaşların ve Kemal Reis İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerinin katkılarıyla Ufka Yolculuk Karaman ekibinin öncülüğünde, Kemal Reis İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine ücretsiz Ufka Yolculuk Meal Yarışması kitabı dağıtıldı.

“BÜTÜN KİTAPLAR BİR KİTABIN ANLAŞILMASI İÇİN OKUNUR”

“BÜTÜN KİTAPLAR BİR KİTABIN ANLAŞILMASI İÇİN OKUNUR”
İlgili Galeriye Git
“Bütün Kitaplar Bir Tek Kitabın Anlaşılması İçin Okunur” sloganıyla Ufka Yolculuk Meal Yarışmasına hazırlanan Kemal Reis İmam Hatip Ortaokulu öğlencileri, www.ufka yolculuk.com sitesinden yarışmaya kaydolarak büyük bir motivasyonla yarışmaya hazırlanmaya başladılar.
Ufka Yolculuk Karaman ekibinden yapılan açıklamada: Zorlu bir dönemden geçen ülkemizin Kur’an’ı Kerim’i okumaya, anlamaya, yaşamaya her zamankinden daha çok ihtiyacı var. “İnsanlığın hayat kılavuzu” Kur’an’ı Kerim’i anlamaya vesile olacak organizasyonlarla toplumsal bağlarımız gelişecek, kardeşliğimiz pekişecektir. “Kur’an’ı Kerim ve Hadis-i Şerifler “  sayesinde sağlam temelli nesiller yetişecek, ülkemizi geliştirecektir. Bu vesileyle kitap dağıtımına destek olan Kemal Reis İmam Hatip Ortaokulu Müdürümüze, öğretmenlerimize, hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyor; bütün halkımızı Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmaya vesile olmasını beklediğimiz Ufka Yolculuk Meal Bilgi Yarışmamıza davet ediyoruz, denildi.
 


 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.