Emniyet şoförleri bilgilendirdi

Emniyet şoförleri bilgilendirdi

Emniyet şoförleri bilgilendirdi

banner390
Karaman Emniyeti servis şoförlerine bilgilendirme toplantısı yaptı.

Bugün Karaman Piri Reis Kültür Merkezinde saat 9:30 da başlayan toplantıya çok sayıda servis şoförü katıldı. Bilgilendirme toplantısı bizzat Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Mustafa Erdener Bede tarafından yönetildi. Bede ve beraberindeki heyet servis şoförlerinin yapması ve uygulamaları gereken kuralları hatırlattılar. Servis şoförlerini çocukların hepimize emanet olduğunu hatırlatan Bede filmli camlar araç harici aydınlatma ve bir çok konuda servis sürücülerini uyardı.

Bede konuşmasında"Araç güzargahı dışında herhangi bir bölgeye çıkılmamalı. Araç içerisinde sigara içilmemeli ayrıca yazılarda sökülmeli. Araç sürücüleri taşıdıkları öğrencilerle fazla samimi olmamaları gerekiyor. Fazla yolcu taşındığı zaman risk oluşuyor biz bunları gördüğümüz zaman cezai işlem uygulayacağız. Araç içerisinde kaç koltuk varsa ona göre yolcu taşıyalım.Yolcularımızı taşırken emniyet kemeri takmalarını sağlayalım. Şehir hızımıza dikkat edelim. Okul servislerine yönelik trafik uygulamalarımız sürecek,''dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mevlüt şen - 3 yıl önce
benim anladıgım cam filmi yasak diyorsun sayın müdürüm emliyettteki ekip araclarınız niye filmli flimli araçların sadece özel istihbarat araçlarında olması gerekli degilmi bence ekip araçlarındaki flimleride söktürün böylece bazı sözlerinde önüne gecin