Fildişi Sahilleri Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Kabran, Bisiad’i Ziyaret Etti

Fildişi Sahilleri Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Assoumou Kabran, Bilecik Sanayici ve İşadamları Derneği (BİSİAD)’ni ziyaret etti.Bakan Yardımcısı Kabran, heyeti ile birlikte BİSİAD’ı ziyaret etti. Ticaret ve eğitim faaliyetlerinin gündeme...

Fildişi Sahilleri Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Kabran, Bisiad’i Ziyaret Etti

banner390
Fildişi Sahilleri Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Assoumou Kabran, Bilecik Sanayici ve İşadamları Derneği (BİSİAD)’ni ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Kabran, heyeti ile birlikte BİSİAD’ı ziyaret etti. Ticaret ve eğitim faaliyetlerinin gündeme geldiği ziyarette Bakan Yardımcısı Assoumou Kabran, Fildişi Sahilleri öğrencilerinin daha fazla sayıda Türkiye’de üniversite eğitimi almalarını arzu ettiklerini belirtti. Karşılıklı hediyeleşmenin ardından BİSİAD’dan ayrılan Bakan Yardımcısı Assoumou Kabran ve beraberindeki heyeti, kısa Bilecik gezisinin ardından Söğüt’e hareket etti. Söğüt gezisinden sonra BİSİAD heyeti tarafından akşam yemeğinde ağırlandı.

Yenilen yemekten sonra BİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Saral, Fildişi sahilleri Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Assoumou Kabran ve birlikteki heyete yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.