Hanımlar Lokali'nde Zumba Dansları Başlıyor

Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Hanımlar Lokali'nde, son zamanlarda trend olan ve eğlenceli zayıflama yöntemi olarak bilinen Zumba dansı başlıyor

Hanımlar Lokali'nde Zumba Dansları Başlıyor

banner390
7’den 70’e tüm bayanlara hizmet veren Mümine Hatun Hanımlar Lokali, uzman eğitimci kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Sağlıklı kilo verme yönetimlerinden biri olan zumbayı da branşlarına ekleyen merkezde hanımlar hem dans edecek, hem de eğlenerek zinde kalacak. Spor merkezinde zumbanın yanı sıra; fitness, plates, aerobik, ve jimnastik gibi dersler de veriliyor.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Mümine Hatun Hanımlar Lokali Spor Merkezi eğitmenleri: “Hanımların eğlenerek zihinde kalmasını sağlayan zumba, sadece kalça ve karnı değil vücuttaki tüm kasları çalıştırıyor. Ayrıca kasları güçlendirip kan basıncının kontrolüne de yardımcı oluyor.  Vücut yağlarını azaltarak fiziksel görünümü, dengeyi ve duruşu geliştiriyor. Yaklaşık bin kalori yakmaya da yardımcı oluyor” şeklinde bilgi vererek derse katılmak isteyen bayanların kayıtlar dolmadan Mümine Hatun Kültür Merkezi’ne başvurmalarını istedi. Ayrıntılı bilgi almak isteyen hanımlar 212 22 10 numaralı telefondan da bilgi alabilirler. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
GÜL PEKGÜL - 2 yıl önce
numarayi ariyoruz ama açan yok başka numara var mi ?