banner417
banner425
21 Aralık 2014 Pazar 14:54
354 Okunma
HAYAT KALİTESİNİ ARTTIRMAYI HEDEFLEYEN KURS KMÜ’DE
banner416
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde  "Farkındalık Kazanma, İnsani İlişkiler Ağında Kişiliğimizi Geliştirme, Etkin Okuma ve Anlama Kursu” yapılacak. Kursa KMÜ’nün tüm öğrencileri, tüm personeli ile isteyen her yaş ve her meslekteki kişiler katılabilir.

Kursta pratik gündelik hayat kalitesinin artırılmasına yönelik bilgiler verilecek ve zihin yönetimi üzerine deneyimler paylaşılacak. Katılımcıların, sınırsız potansiyellerini açığa çıkartmaları, yaptıkları işe ve yaşadıkları hayata yüreklerini koymaları, anlam oluşturmaları konusunda verimli bilgiler aktarılacak ve değişim konusunda cesaretlendirilecek.

Kursa KMÜ’ün öğretim elemanlarının yanı sıra, farklı şehir ve üniversitelerden uzmanlar eğitmen olarak katılacak.

Kurs Mart ayından itibaren başlayacak. Kurs ücreti ve eğitim programı daha sonra duyurulacak.

Programın içeriğinde; İnsani ilişkilerle kendimizi fark edebilmenin yolları ve kişisel gelişim, günümüzde gelişmiş kişilik ve kimlik sahibi olmak, farkındalık kazanmanın imkanları, anlama ve algı eğitimi, bir kitabı en etkin ve kısa zamanda nasıl anlarız? Sorunlu kişilik tabloları ve başa çıkma stratejileri, kişisel gelişim imkanı olarak eş ve sevgililer, evlilik okulu neden gerekli gibi konular yer alıyorb

Kursa başvurmak isteyenler http://sem.kmu.edu.tr/ydsbasvuru.aspx adresinden ön kayıt yaptırabilirler.

Son Güncelleme: 21.12.2014 14:57
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426