İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Tekirdağ’da Öğrencilerle Buluştu

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, Tekirdağ’da üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere yardımcı olmak amacıyla seminer düzenledi.Seminer kapsamında İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nden gelen akademisyenler, Tekirdağ Belediyesi...

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Tekirdağ’da Öğrencilerle Buluştu

banner390
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, Tekirdağ’da üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere yardımcı olmak amacıyla seminer düzenledi.

Seminer kapsamında İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nden gelen akademisyenler, Tekirdağ Belediyesi Sosyal Bilimler Lisesi son sınıf öğrencilerine doğru tercih ve motivasyon amaçlı sunum yaptı.

120 öğrenciye üniversite ve tercihler hakkında sunum yapan Yrd. Doç. Dr. Kaan Polatoğlu, vakıf üniversitesi tercihi ve puanı doğru kullanma, motive olma konularında bilgi vermek üzere lise son sınıf öğrencileri ile bir araya geldiklerini belirterek, "İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden okulumuz ve bölümlerimiz hakkında bilgi vermek amacıyla geldik. Çeşitli bölümlerde uygulanan eğitim süreci, burs olanaklarımız, staj ve bitirme sonrası iş olanaklarımız hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Seminer öğrencilerin yönelttiği soruların cevaplanması ile son buldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.