İznik İmam Hatip Lisesi’ne Ek Bina

Bursa’nın İznik ilçesinde, İmam Hatip Anadolu Lisesi ek binasının temeli törenle atıldı.Okul Aile Birliği başkanı Hasan Aydemir ve okul yönetiminin bir yıl önce başlattığı çalışmalar meyvesini verdi. İmam Hatip Anadolu Lisesi’ne...

İznik İmam Hatip Lisesi’ne Ek Bina

banner390
Bursa’nın İznik ilçesinde, İmam Hatip Anadolu Lisesi ek binasının temeli törenle atıldı.

Okul Aile Birliği başkanı Hasan Aydemir ve okul yönetiminin bir yıl önce başlattığı çalışmalar meyvesini verdi. İmam Hatip Anadolu Lisesi’ne yapılacak ek binanın temeli atıldı. 24 derslikten oluşan ek binanın inşaatı 2016 yılının başında tamamlanacak.

Törende konuşan Vali Münir Karaloğlu, "Dünya kenti İznik’te eğitim yatırımlarının olması sevindirici. Geleceğimizin teminatı gençlerin en iyi eğitimi görmeleri biz yöneticilerin görevidir. Devletimiz güçlüdür. Bu konuda gereken desteği veriyor" dedi.

Karaloğlu, oto yollardan da bahsederek, "İznik-Yenişehir çevre yolları devam ediyor. Bunun yanında İstanbul-Bursa İzmir otoyolu İznik’e çok katkı sağlayacak" diye konuştu.

Törene AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, İznik Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile çok sayıda yetkili katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.