Karaman Eğitim Bir Sen Fark Attı!

Karaman Eğitim Bir Sen Şube Başkanı ve Memur Sen İl Temsilcisi Yunus Özdemir Mayıs mutabakatında açık farkla tekrar yetkili sendika olmalarından dolayı üyelerine ve eğitim camiasına teşekkür etti.

Karaman Eğitim Bir Sen Fark Attı!

Karaman Eğitim Bir Sen Fark Attı!
İlgili Galeriye Git
Karaman Eğitim Bir Sen Şube Başkanı ve Memur Sen İl Temsilcisi Yunus Özdemir yönetim kurulu adına yaptığı açıklamada, ‘’Mayıs mutabakatında yapılan sayım sonrasında eğitim camiamızın gösterdiği teveccüh neticesinde Türkiye genelinde olduğu gibi Karaman'da da açık farkla yetkiyi perçinledik. Karaman'da en yakın rakibine milli eğitimde 550, üniversitemiz dahil toplamda 678 fark atarak eğitim iş kolunda, merkez ve bütün ilçelerimizde yetkiyi tekrar aldık.  Etkili olan sendikamızı bu yıl da yetkiyle taçlandırdık. Sorun değil çözüm üreten, kavgayı değil ortak aklı savunan, sorumlu ve hizmet odaklı sendikal anlayışımız medeniyet değerlerimiz ışığında ve tabi ki sorumluluğumuzun farkında olarak sendikal mücadelemiz devam edecektir. Bizden desteklerini esirgemeyen bütün gönüldaşlarımıza, bütün üyelerimize, genel merkezimize, ekibimize, şube yöneticilerimize, ilçe başkanlarımıza ve ilçe yönetimimize, divan kurulumuza, işyeri temsilcilerimize, hukuk büromuza, kadın komisyonumuza, öğretmeniyle memuruyla hizmetlisiyle 4C lisiyle okul yöneticisi ve idarecisiyle bütün eğitim çalışanlarımıza kalbi şükranlarımızı sunar teşekkürlerimizi arz ederiz. Etkili ve yetkili, medeniyet değerlerimiz ışığında yürüttüğümüz sorumlu sendikal anlayışımızı desteklerinizle devam ettireceğiz. Sağolun varolun.’’ dedi. 

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
muallim - 8 ay önce
Demek ki çamur siyaseti ile sendikacılık yapılmıyormuş.Birilerinin bunu artık anlaması gerekiyor.Eğitim camiası bunlara prim vermiyor.İş yapanı sorun çözeni destekliyor...