Karaman Emniyetinden Eğitime Tam destek

Öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Karaman Emniyetinden Eğitime Tam destek

banner390
Karaman Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından Vali Halil Nimetoğlu ilkokulu öğrencilere kırtasiye yardımında bulunuldu.

Vali Halil Nimetoğlu İlkokulu'nda saat 11:30 da düzenlenen  programa Karaman Valisi Murat Koca, İl Emniyet Müdürü Lüftü Sönmez, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Daire müdürleri ve Emniyet mensupları katıldı. Vali Halil Nimetoğlu ilkokulunda bulunan 112 öğrencinin tamamına kırtasiye seti verildi.

Törende konuşan Karaman valisi Murat koca ise şunları ifade etti;
Karaman’da bir hayırsever esnaf tarafından emniyet ile işbirliği dâhilinde öğrencilerimize kırtasiye yardımında bulunuldu. Geçtiğimiz yıl dar gelirli ailelerin çocuklarına kırtasiye yardımında bulunulmuştu. Bu sene yapılan çalışma ile okulda okuyan her öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı. Hayırseverlerin yardımlarının devam etmesini istiyorum. Okullarımızda okuyan öğrencilerimize derslerinde başarılar diliyorum.

Kırtasiye setleri ise polisler tarafından okuldaki her öğrenciye tek tek verildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
YUNUS TURAN - 3 yıl önce
öncelikle hayirsever vatandaşi,
sonra da emniyet müdürlüğümüzü ve valiliğimizi tebrik ediyorum. birbirimize bağlılığın, yardımlaşmanın, zorda kalana yardım etmenin en çok hissedildiği bir dönemde bunu düşündükleri için....