Eğitim:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Karaman Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu Boyama Şenliği Yapıldı
banner264

 Karaman’da Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu il genelindeki anasınıfı öğrencilerine yönelik boyama şenliği düzenledi.

 Karaman Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu il genelindeki anasınıfı öğrencilerine yönelik boyama şenliği düzenledi.  Okul bahçesindeki şenlikte öğrenciler, eğlence ve yarışma heyecanını aynı anda yaşadı. 
Okul Müdürü Tanju Yıldırım “Karaman’daki anasınıfı öğrencilerimizle eğlenceli bir gün geçirdik. İle eğlenceli bir organizasyon kazandırdık. Yaklaşık 5 yüz öğrencinin aileleri ve kardeşleri ile katıldığı bu mutluluğu her sene yaşamak istiyoruz." dedi. Bu kadar çok küçük öğrenciyi bir araya toplamaktan, sevindirmekten ve onların heyecanını paylaşmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Yıldırım; "Bu yarışmanın, yavrularımızın özgüven kazanmasında ve sosyalleşmesinde önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Çocuklarımızın mutluluğu bizim için her şeyden önemli. " dedi. 
Anaokulu öğrencileri, yarışmadan önce okul bahçesinde kurulan şişme kaydıraklarda kaydı, ve zıplama balonlarında zıpladı. Öğrenciler hayallerindeki dünyayı resme dökerken, velilerine de konferans salonunda okulun rehber öğretmeni Abdulkadir Büyükaslan tarafından “Çocuğumu okula nasıl hazırlayabilirim?” konulu seminer verildi.

Çocuğu Karaman’daki özel bir anasınıfında öğrenci olan Türkan Avcı adlı çalışan bir bayan düzenlenen yarışmanın hem katılım hem içerik olarak güzel olduğuna değinerek, yarışma esnasında katıldıkları seminerin de eksikliklerini görmesi açısından faydalı bulduğunu belirtti. Anasınıfı öğrencilerinin hem aileleri tarafından hem de bu tür etkinliklerle değişik şekilde gelişmelerinin önemli olduğunu belirten Avcı, boyama şenliğini organize eden okula ve emeği geçenlere teşekkür etti.

40 dakika boyunca resim yapan minik öğrenciler, yarışmanın ardından arkadaşları ile birlikte Oyun parkında eğlendi. Boyama Şenliğinde birinciliği Hamza Anaç İlköğretim Okulu’ndan Nida Yiğen,ikinciliği Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulu’ndan Seher Eryiğit, üçüncülüğü de Gevher Hatun Anaokulundan Duru Günaslan aldı. Öğrencilere Akülü araba,bisiklet ve madalya, öğretmenlerine çeyrek altın, okullarına da yazıcı hediye edildi.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner272

banner270

banner287

banner273

banner276

banner265

banner63

banner282

banner274

banner277

banner233

banner64

Türküler, Şiirler, Müzikler Bu Gecede Dile...
Larende Anadolu Lisesi tarafından şiir ve müzik dinletisi programı düzenlendi, Rektör Gökmen okuduğu şiirle...

Haberi Oku