Karaman'a Özel Anadolu Lisesi

Karamanın ilk özel Anadolu Lisesi olma özelliği taşıyan Özel Babaoğlu Anadolu Lisesi 2015-2016 eğitim öğretim yılında Ereğli yolu üzerindeki yeni binasında 14 Eylül Pazartesi günü açılacak.

Karaman'a Özel Anadolu Lisesi

banner390
Özel Babaoğlu Anadolu Lisesi Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Konukseven konu ile ilgili olarak; “Erken kayıtlarımız başlamıştır. Her sınıf seviyesinde kayıtlarımız yapılmaktadır. Yönetim ve Öğretmen kadromuz en üst seviyede ve alanında uzman kişilerden seçilmiş olup eğitim ve öğretime hazırdır." diye konuştu.

Ali Konukseven; “Velilerimizden ve öğrencilerimizden büyük talep geliyor. Tabii ki velilerimiz çocuklarının geleceğini garantiye almakla haklılar. Çünkü okulumuzda haftalık 45 saatlik program uygulanacak. Bu program Okul müfredatıyla birlikte ÖSS ‘ye hazırlık şeklinde harmanlanarak yapılacaktır.” dedi.

"Ama eğitimde disiplin ve başarıyı ilke edinerek öğrencilerimizin hayata ve üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktır. Kayıtlarımız her sınıf seviyesinde  devam etmektedir." diye konuşan Konuksever, Özel Babaoğlu Anadolu Lisemizin Karaman'a  hayırlı uğurlu olmasını diledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
genç - 1 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun fakat yazıyı yayınlamadan şenol hocaya yanlışlıkları bi kontrol ettirseydiniz daha iyi olurmuş
Avatar
günaydın karaman - 1 yıl önce
okul yeni de hala eski sistemden bahsediyor. öss kalkalı yıllar oldu...