KARAMAN’DA TEKİN KOLEJLERİ DÖNEMİ BAŞLIYOR!

Konya AK Parti Milletvekili Aday Adayı Fatih Tekin ilimizde yeni yatırımlarına devam ediyor.

KARAMAN’DA TEKİN KOLEJLERİ DÖNEMİ BAŞLIYOR!

banner390
8 yıldır Karaman’da Final Dershaneleriyle birçok öğrenciye eğitim faaliyetleriyle hizmet veren Eğitimci ve ayrıca Konya’dan AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Fatih Tekin yine örnek bir hizmeti ilimize kazandırıyor.

Kendi  ismini Karamanla özdeştiren Fatih Tekin, Gazetemize yaptığı  özel açıklamada;’’ Yıllardır bizleri tercih eden öğrencilerimize, Karamanımıza yeni yatırımlarımızla hizmet vermeyi düşünüyoruz. Yaparlar Alışveriş Merkezinin üzerine Özel Tekin Lisesi ve KPSS Kurslarını, Final Dershanelerini yürüttüğümüz mevcut binada da Özel Tekin Ortaokulunu Allah’ın izniyle 2015 eğitim- öğretim yılında faaliyete geçireceğiz. Ayrıca Ankara ilinde de bir şube açmayı da planladık. Şimdiden Karamanımıza hayırlara vesile olmasını dileriz,’’dedi.

Fatih Tekin Kimdir?

1980 yılında Seydişehir’de dünyaya geldi. 1996 Yılında Seydişehir İmam Hatip Lisesinden mezun oldu.  1997 Yılında Meram Milli Gençlik Vakfında Başkan Yardımcısı oldu. 1999 Yılında Azerbaycan’da üniversite eğitimini almak için gitti. 2001 Yılında Kurduğu Türk Birliğinde Başkan oldu ve 2004 yılına kadar başkanlığı yürüttü. İyi derecede Rusça ve İngilizce bilmektedir, Evli ve 2 çocuk babasıdır. Aynı zamanda Fatih Tekin 8 yıldır Karaman’da Final Dershanelerini işletmektedir ve ticaretle uğraşmaktadır.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ÖĞRETMEN - 2 yıl önce
saygi değer fati̇h ögretmeni̇m. egi̇ti̇mdeki̇ basarilariniz ve büyük hamleleri̇ni̇zle herkesi̇ sasirtip, takdi̇rleri̇ni̇ almayi basardiniz. dershaneci̇li̇k sektöründeki̇ gi̇bi̇ okul sektörüne de gümbür gümbür geleceği̇ni̇zden emi̇ni̇z. rabbi̇m bu yolda ve çiktiğiniz her yolda yar ve yardimciniz olsun. saygilarimizla
Avatar
sanatsever - 2 yıl önce
hocam iyi şiirde okur :)
Avatar
vatandaş - 2 yıl önce
millet vekilliği adaylığınız hayırlı ve uğurlu olsun.
Avatar
Hasan - 2 yıl önce
İyide bu okulun öğrencileri nerde oynayacak
Avatar
Fatih tekin - 2 yıl önce
Degerli ogretmen kardesime cok tsk ederiz ayrica hasan bey kardesim de kumda oynasin
Avatar
Hasan Basri AKSOY - 2 yıl önce
Fatih bey kardeşim Allah hayırlara vesile kılsın emeginizi bereketli eylesin.Türkiye'mizin bu günün çocukları yarınlarının is adamları mühendisleri mimarları tüm insanlığa hizmet eden Dünya'mızı imar ve inşa eden erler yetiştirmek nasip etsin Cenabı Hak sizi muzaffer eylesin.
Avatar
Gizli Dusunur - 2 yıl önce
Herkez cocugunun egitimini dusunur hasan bey nerde oynayacagini dusunur eger cocugun oynayacagi oyun senin icin onemliyse gnderme liseden sonra dok evin onune kumu oynasin dursun....