KMÜ öğrencileri inovasyon haftası etkinliklerine katıldı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası Anadolu Buluşmaları’nın ikincisi Adana’da gerçekleştirildi.

KMÜ öğrencileri inovasyon haftası etkinliklerine katıldı

banner390
KMÜ öğrencileri inovasyon haftası etkinliklerine katıldı
İlgili Galeriye Git

 Adana Sanayi Odası ve Akdeniz İhracatçı Birliklerinin yanı sıra çok sayıda kurumun destek verdiği Türkiye İnovasyon Haftası’na Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, KMÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Mühendislik Fakültesi öğrencileri de katıldı.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Finlandiya Ankara Büyükelçisi Nina Vaskunlahti, Adana Valisi Mustafa Büyük, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ve pekçok önemli konuşmacının katılımıyla gerçekleşen Türkiye İnovasyon Haftası Anadolu Buluşmaları’nda Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden çok sayıda öğrenci de yer aldı.

Etkinlik kapsamında birçok yerli ve yabancı konuşmacı inovasyon, eğitim, teknoloji, üniversite ve sanayi işbirliği konularında tecrübelerini paylaşarak öğrencilerin merak ettikleri sorulara cevap verdiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.