banner417
banner425
31 Aralık 2014 Çarşamba 15:44
785 Okunma
KMÜ ÖĞRENCİSİ II. ULUSAL GENÇLİK TARTIŞMALARINA KATILDI
banner416
Türkiye genelinden 45 farklı üniversitenin kulüplerinin bir araya gelerek gündemi değerlendirdiği toplantının açılışında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya ve Grup Başkan Vekili Oktay Vural, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu konuşma yaparak gençlik ve gelecek üzerine değerlendirmelerde bulundular. Organizasyonu çok sayıda milletvekili, akademisyen ve gazeteci de takip etti.

Sekiz farklı oturumun düzenlendiği programda “21.Yüzyılda Yerel Yönetimlerin Önemi” başlıklı oturumda KMÜ Gençlik İnisiyatifi Öğrenci Topluluğu Başkanı Fatih İlhan da söz aldı. İlhan, Kent Konseyleri ve Gençlik Meclisleri hakkında bilgi vererek bu konudaki görüşlerini katılımcılarla paylaştı.

Konuşmasının ardından Genç Sosyal Bilimciler Platformu Başkanı Burak Öztürk’ten plaketini alan İlhan, “Böylesine büyük kapsamlı bir organizasyonda üniversitemizi ve başkanlığını yapmış olduğum KMÜ Gençlik İnisiyatifi Topluluğunu temsil etmek benim için onur vericiydi” dedi.

Bu gibi etkinlikler ile özgüven ve tecrübe kazandıklarını ifade eden İlhan, çalışmalarına artan bir tempoyla devam edeceklerini söyledi. Aynı zamanda Karaman’ın böyle ulusal platformlarda ismini duyurmanın önemli olduğunu belirten Fatih İlhan, KMÜ’nün ve Karaman’ın sesi olmak için azim ve gayretle çalışacaklarını sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Son Güncelleme: 01.01.2015 01:10
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426