KMÜ Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu Yayımlandı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin 2011 yılı Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu hazırlanarak kamuoyuna sunuldu.

KMÜ Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu Yayımlandı

banner390
 Üniversitenin Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan rapor; yönetici özeti, genel değerlendirme, proje uygulamaları ve öneriler ana başlıkları altında 4 bölümden oluşuyor.
Raporla ilgili olarak Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, “Üniversitemizi çağdaş dünya üniversiteleri ile rekabet edebilir duruma getirerek öğrencilerimize kaliteli eğitim ve öğretim sunmak üniversitemizin öncelikli hedefleri arasındadır. Bu hedefleri gerçekleştirmede yaptığımız faaliyetlerde hesap verilebilirliliği sağlamak ve yatırım harcamalarımızın verimliliğini kontrol edilmesi amacıyla bu çalışmayı yapmış bulunuyoruz.” dedi.

Raporda gerçekleşen ve hedeflenen 2011 yılı yatırımlarına ilişkin bilgiler, açıklayıcı grafiklerle birlikte yer alıyor. Gerçekleştirilen alt yapı yatırımlarının fotoğraflarıyla, planlanan faaliyetlerin 3D görünümleriyle zenginleştirilen rapora Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin ana sayfasından ulaşılabiliyor.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.