KMÜ’NÜN 12 BİNİNCİ ÖĞRENCİSİ KAYIT YAPTIRDI

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin (KMÜ) öğrenci sayısı 12 bine ulaştı. Üniversitenin 12 bininci öğrencisi olarak kayıt yaptıran Gülcan Çalışkan öğrenci belgesini ve kimliğini Öğrenci İşleri Daire Başkanı Mevlüt Balta’nın elinden aldı.

KMÜ’NÜN 12 BİNİNCİ ÖĞRENCİSİ KAYIT YAPTIRDI

banner390
KMÜ’NÜN 12 BİNİNCİ ÖĞRENCİSİ KAYIT YAPTIRDI
İlgili Galeriye Git
KMÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Organik Tarım Programına kayıt yaptıran Gülcan Çalışkan heyecanlı olduğunu belirterek, “Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini kazanmayı istiyordum ve bu isteğimi gerçekleştirdiğim için mutluyum. Buraya Kütahya’dan geldim fakat Karaman’ı yaklaşık beş yıldır tanıyorum. Ablam üniversitemizde öğretim görevlisi olarak çalışmakta ve burada onunla birlikte yaşayacağım. Bu yüzden Karaman’a ve üniversiteye alışmam kolay olacak.” dedi.
Karaman’ın gelişime açık bir şehir olduğunu dile getiren Çalışkan, üniversitenin de çok çabuk bir şekilde geliştiğini söyleyerek şöyle devam etti: “Kayıt işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Yaklaşık beş dakika içinde kayıt işlemlerim tamamlandı. Üniversitenin 12 bininci öğrencisi olmak bana da farklı bir mutluluk yaşattı. Üniversitemize teşekkür ediyorum.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ünsal Sarıca - 1 yıl önce
ağır bir eleştiri yapacağım,habericilik bu değil, bu nasıl bir haber sunumu?
eleştirdiğim haberin linki : http://basin.kmu.edu.tr/duyuru.aspx?ayrinti=1474
evet haberin sunumu ve resimlerin konumu itibarı ile ortaya çıkan anafikir ve bilinçlere kaznın amaç şu: karamanımıza bir manken tipli kız geldi, ilimizin müzmin bekarları ve bil umum playboylarına duyrulur, bu kızda çok iş var der gibi bir sunum yapılmış,podyum resimleri mayo, boy fotolarınıda çekip yayınlasaydınız, silifkenin yoğurdunda felanda oynatsaydınız, dünyaya barış mesajları felan da verseydi, miss turkey 2016 mı, kmü'mü orası, habere bak çay demle, siz haberi karamanın çapkınlarına verdiniz azizim,sayın kmü farkındamısın ne yaptığının? eleştirdiğim haberin linki : http://basin.kmu.edu.tr/duyuru.aspx?ayrinti=1474
Avatar
Gazeteci Ahmet - 1 yıl önce
haber anlayışınızı seveyim senim kümü
Avatar
Mahmut Canevi - 1 yıl önce
kız pek güzel değilmiş, heccelerde iki tur atılır bu kızla ama üçüncü tur atılmaz daha güzel kız yokmu kardeşim çıkarında gözümüz gönlümüz açılsın, alo kmü duy sesimizi.