Kompozisyon Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Vali Murat Koca, Vakıflar Haftası Nedeniyle Yunus Emre Kültür Vakfının Düzenlemiş olduğu “Vakıf ve Sivil Toplum” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilerin Ödül Törenine Katıldı.

Kompozisyon Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

banner390
Kompozisyon Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
İlgili Galeriye Git

Yunus Emre Kültür Vakfı Genel Merkezinde gerçekleştirilen ödül töreni; Vakıf Müdürü Mehmet Emin Uyan’ın vakfın hizmetleriyle ilgili Vali Murat Kocayı bilgilendirmesi ile başladı. Daha sonra öğrencilerden dereceye giren, “Vakfın Önemi” başlıklı kompozisyonuyla birinci olan Necati Yeniel Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Hatice Metiner’e, “Medeniyetlerde Vakıf” başlıklı kompozisyonuyla ikinci olan aynı lisenin öğrencisi Merve Pınar’a ve “Vakıflar ve Sivil Toplum Kuruluşları” başlıklı kompozisyonuyla üçüncü olan Karaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Oktay Cengiz’e ödüllerini veren Vali Koca, öğrencileri ortaya koydukları başarılı çalışmalardan dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Dereceye giren öğrenciler ve vakıf görevlileriyle birlikte çektirilen toplu fotoğrafın ardından Vali Murat Koca, Yunus Emre Kültür Vakfı bünyesinde yer alan ve ihtiyaç sahiplerine yönelik hizmet veren birimde incelemelerde bulunarak Mehmet Emin Uyan’dan bilgiler aldı.
 
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.