Liseli Gençler Yarışmaya Hazırlanıyor

Anadolu Gençlik Derneği’nin liseli öğrenciler için organize ettiği ‘’Liseli Gençler Peygamberimizin(s.a.v) İzinde ‘’ adlı yarışmaya Sudurağı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri büyük ilgi gösterdi.

Liseli Gençler Yarışmaya Hazırlanıyor

banner390
Anadolu Gençlik Derneği’nin  liseli öğrenciler için organize ettiği ‘’Liseli Gençler Peygamberimizin(s.a.v) İzinde ‘’ adlı yarışmaya Sudurağı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri büyük ilgi gösterdi. Yarışma için hazırlanmış olan, peygamberimizi anlatan’’ Gaye İnsan ‘’adlı kitabı öğrencilerin tamamına yakınının alması ve okumaya başlamaları dikkat çekti.
Sudurağı Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Mustafa Yılmaz ’’Bu yarışma sebebi ile gençlerimiz peygamberimizle ilgili bir kitap okumuş olacaklar ve peygamberimizi daha yakından tanıyacaklar. Ülkemize ve dünyaya bakıldığında, gençlerin manevi bir boşluk içine doğru sürüklendiklerini görüyoruz. Bu manevi boşluğun yerini de uyuşturucu ve alkol gibi zararlı alışkanlıklar doldurmaktadır. Gençlerimize sahip çıkmalıyız. Onları güzel ahlakın ve örnek hayatın rehberi peygamberimizle tanıştırmamız gerekir. Bu nedenle yapılmış olan böylesi güzel bir etkinliğe okulumuz olarak kayıtsız kalamazdık. Yarışmayı hazırlayanlara teşekkür eder, gençlerimize şimdiden başarılar dileriz dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.