banner417
12 Ekim 2015 Pazartesi 16:59
529 Okunma
ÖĞRENCİLER ÜNİVERSİTEYE MİLLİ EĞİTİM KURSLARINDA HAZIRLANIYOR
banner416

Mehmet Akif Ersoy Lisesi eski binasında ücretsiz olarak açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurs Merkezini ziyaretinde konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Uğur Arslan, Milli Eğitim Bakanlığının böyle bir kurs açmasının öğrenciler için büyük bir fırsat olduğunu belirterek, öğrencilerin bu fırsatı iyi değerlendirmelerini istedi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün bu kurslar için devletin imkanlarının seferber edildiğinin altını çizen Asım Sultanoğlu, Mehmet Akif Ersoy Lisesi binasının tamamının bu kurslar için hazırlandığını belirtti. Asım Sultanoğlu: “İstediğiniz üniversitelere gitmek için bu kurslar iyi bir fırsat ve bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğinize inanıyoruz. Önceki yıllarda velilerimiz dershanelere çok büyük harcamalar yaptılar. Şimdi ise devletin imkanları kullanılarak ücretsiz kurslar açıldı. Böylece velilerimiz dershaneye ödeyeceği parayı çocuğunun üniversitedeki eğitiminde kullanabilir” diye konuştu.

Vali Yardımcısı Mehmet Uğur Arslan ve İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu öğrencilere başarılar dileyerek ziyaret sona erdi. 

Son Güncelleme: 12.10.2015 17:01
Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64