25 Ekim 2014 Cumartesi 16:56
105 Okunma
Öğrencilerden Anlamlı Kermes
Hatay’ın İskenderun İlçesinde kendi aralarında kermes düzenleyen öğrenciler, Omurilik Felçliler Derneği’ne 6 adet tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

Yükseliş Koleji Ortaokul öğrencileri tarafından organize edilen kermes kapsamında hazırlanan gıda ürünleri okulda satışa sunuldu ve elde edilen gelir ile Türkiye Omurilik Felçliler Derneği İskenderun şubesine 6 adet tekerlekli sandalye alındı. Bu tür sosyal sorumluluk projelerinin engellerin ortadan kaldırılmasında çok önemli rol oynadığına dikkat çeken Türkiye Omurilik Felçliler Derneği İskenderun Şube Başkanı Kemal Keser ise yaptığı konuşmada, “Sizler bu proje ile engellerin ortadan kaldırılmasında önemli bir görev üstlendiniz. Yükseliş koleji olarak yapılan bu çalışma bizleri ailelerimizi ve büyüklerimizi mutlu ettiniz teşekkür ediyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Kemal Keser tarafından Yükseliş Koleji kurucu ortağı Yılmaz Tunç’a desteklerinden dolayı plaket taktim edildi. Törene katılan İskenderun ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Güven ve Sosyal Hizmetler Müdürü Yılmaz Balaman dernek üyesi Engelli vatandaşlara sandalyelerini taktim ettiler.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64