banner417
03 Haziran 2016 Cuma 17:17
1171 Okunma
Öğrencilerin Yıl Sonu Etkinlikleri Göz Doldurdu
banner416

Yılsonu etkinlikleri kapsamında ilk program Vali Ali Akan İlkokulunda gerçekleştirildi. Programa, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Topal, kurum yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Programda ilk olarak Karaman Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından 2015-2016 yılı içerisinde açılan kurslarda eğitim gören kursiyerlerce yapılan ürünlerin yer aldığı serginin açılışı yapıldı. El emeği göz nuru ürünlerin yer aldığı stantları tek tek gezen İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu çalışmalar hakkında kursiyerlerden bilgi aldı.
Vali Ali Akan İlkokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu el işi sergisinin de açılışını gerçekleştiren İl Müdürü Asım Sultanoğlu öğrencilerin birbirinden güzel eserlerinin yer aldığı stantları da gezmeyi ihmal etmedi.
Yılsonu etkinliklerini gerçekleştiren bir okul Piri Reis İlkokulu oldu. Piri Reis İlkokulu bahçesinde gerçekleştirilen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.
Yılsonu etkinliklerini gerçekleştiren bir diğer okul ise, Mehmet Çavaş İlkokulu oldu. Mehmet Çavaş İlkokulu bahçesinde gerçekleştirilen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Etkinlikler kapsamında öğrencilere ve davetlilere pilav dağıtıldı.
2015-2016 eğitim-öğretim yılını geride bırakan öğrenciler hazırladıkları gösterilerle veli ve öğretmenlerine keyifli anlar yaşattı.

Son Güncelleme: 03.06.2016 17:24
Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64