Ömer Dinçer Okul İncelemelerinde Bulundu

Eski Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer, adını taşıyan Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulundu.

Ömer Dinçer Okul İncelemelerinde Bulundu

09 Şubat 2015 pazartesi günü gerçekleştirilen okul incelemelerine eski Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer’in yanı sıra Vali Vekili Erkan Karahan, Garnizon Komutanı J. Kd. Alb. Mustafa Akış, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu ve Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi okulu yöneticileri katıldı.

Yapımı tamamlanan ve 2014 -2015 eğitim – öğretim yılının ikinci yarısından itibaren eğitim öğretime kademeli olarak başlayan ve şu an 3 sınıfta eğitim öğretime devam edilen okulda incelemelerde bulunan Dinçer, sınıfları gezerek öğrencilerle bir araya geldi. Okul yöneticilerinden okul hakkında bilgiler alan Dinçer, bir süre sohbet ettiği öğrencilere çeşitli kitaplar hediye etti.

Eski Milli Eğitim Bakanı Dinçer, okul incelemelerinin ardından Vali Vekili Erkan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu ve okul yöneticileriyle bir araya gelerek okulun sorunlarını dinledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.