Sağlıklı Beslenme Üzerine Konferans

Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen "Sağlıklı Beslenme" konulu konferans 3 Kasım Perşembe günü saat 15.00 de Kent Konseyi binasında gerçekleşecek.

Sağlıklı Beslenme Üzerine Konferans

Karaman Kent Konseyi Kadın Meclisinin organize etmiş olduğu konferansta; Diyetisyen Ayşegül OKUTAN, sağlıklı bir yaşam için uyulması gereken beslenme kuralları hakkında önemli bilgiler verecek. 
Toplumun faydalı bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağladıklarını söyleyen Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Özlem KOÇAK şunları kaydetti: "Karaman Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana sosyal sorumluluk adına atılması gereken birçok adımı attık. Düzenlemiş olduğumuz seminer, konferans, söyleşi gibi programlarla Karamanlı hemşehrilerimizi alanında uzman konuşmacılarımız aracılığıyla bilgilendiriyoruz. Yine aynı amaçla organize ettiğimiz, Sağlıklı Beslenme konulu konferansla faaliyetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. 3 Kasım Perşembe günü saat 15.00 de Kent Konseyi binasında düzenleyeceğimiz konferansımıza bütün halkımızı davet ediyoruz."
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.