Sertifikalarını Aldılar

Kemal Reis Ortaokulu Velileri, Düzenlenen Törenle Sertifikalarını Aldılar

Sertifikalarını Aldılar

banner390
 Kemal Reis Ortaokulu’nda düzenlenen Aile Eğitim Semineri tamamlanarak katılımcı veliler sertifikalarını İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’ndan aldılar.
Okul Rehber Öğretmeni Yurdagül Küçükbasmacı tarafından 15 günde bir olmak üzere 4 oturum şeklinde düzenlenen eğitimlerde; çocukların 0-14 yaş gelişimi, aile içi iletişim, anne baba tutumları ve medya araçlarının kullanımı ile ilgili bilgiler verildi. Rehber Öğretmeni Küçükbasmacı yaptığı açıklamada, “Velilerin yoğun ilgi göstererek katılımın gerçekleştiği eğitimlerle, çocukların akademik başarısını artırmada okul- aile iş birliğini kuvvetlendirmek ve anne babaların çocukların davranışlarında daha etkili ve verimli olabilmeleri hedeflenmiştir.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, sertifika dağıtım programında yaptığı konuşmada, eğitime katılan velileri tebrik ederek eğitim seminerinin düzenlenmesinde emeği geçen okul idarecilerine ve okul rehber öğretmenine teşekkür etti.

Programın ardından anaokulunu ziyaret eden İl Müdürü Sultanoğlu öğrencilerle keyifli vakit geçirdi. Daha sonra okul öğretmenleriyle gerçekleştirdiği toplantıda öğretmenlerin istek ve önerilerini dinleyerek onlarla sohbet etti.

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.