Sosyal Bilimler Lisesi İlimizi Başarıyla Temsil Etti

Karaman Sosyal Bilimler Lisesi Erzurum da düzenlenen 'Yeni Anayasa'ya Genç Bakış' Sempozyumunda İlimizi başarıyla temsil etti

  Sosyal Bilimler Lisesi İlimizi Başarıyla Temsil Etti

banner390
Sosyal Bilimler Liseleri arası öğrenci sempozyumlarının dördüncüsü bu yıl Erzurum'da gerçekleştirildi. Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve iki gün süren sempozyumun bu yıl ki konusu 'Yeni Anayasa'ya Genç Bakış' olarak belirlendi.
 

Çok sayıda akademisyenin ve Atatürk Üniversitesi Öğrencisinin izlediği sempozyumda ilimizi Sosyal Bilimler Öğrencileri Sefa Ezgi Cingöz ve Fadime öz temsil etti. Sempozyuma Evrensel İnsan Hakları Bağlamında Temel Hak Ve Özgürlükler, Özgürlüğün Sınırı Nerede Biter? Konularında bildirilerini sunan öğrenciler katılımcılar ve izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.  Sempozyumda öğrencilere okul Müdürü Ayşe Balcı ve Almanca öğretmeni Hidayet Ünlü rehberlik etti.


İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, Gaziantep, Malatya, Adana, Elazığ, Sakarya ve Karaman’ın da aralarında olduğu birçok ildeki Sosyal Bilimler Lisesinin katıldığı sempozyumda öğrenciler Erzurum’un tarihini ve kültürünü tanıma fırsatı da buldular.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aferin gençlere - 5 yıl önce
karamanlı gençleri böyle ulusal sempozyumlarda görmek bizi mutlu ediyor
Avatar
Zeki Tuman - 5 yıl önce
sosyal bilimler lisesi genç bir okul ama iki yıla çok şey sığdırdılar kimse görmese de, kendilerini tebrik ediyorum.