Uğur Dershanesinde Dersler Başlıyor

Uğur Dershanesin de 2012 / 2013 eğitim öğretim yılı için dersler 01 Ağustos Çarşamba günü başlıyor.

Uğur Dershanesinde Dersler Başlıyor

banner390
Konuyla ilgili açıklama yapan Uğur Dershanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Konukseven; “44 yıllık dershanecilik tecrübesi olan ve Türkiye’nin dört bir yanında iki yüzün üzerinde şubesiyle eğitim veren Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın Karaman şubesi olarak kendimize eğitim öğretimde, disiplin, güven ve başarıyı ilke edinerek çalışmalarımızı yapıyoruz.
Her yıl uygulamış olduğumuz yaz kamplarıyla öğrencilerimizin eksiklerini gidererek sınavlara daha iyi hazırlanmalarını sağlıyoruz.
Hedefimiz dershanemize gelen hiçbir öğrenciye ayrım yapmadan etkin rehberlik hizmetlerimizle ve öğrencilerimize sunduğumuz ücretsiz özel ders imkânlarımızla Karaman’ın geleceğine ışık tutacak gençleri yetiştirmektir.
5.sınıftan itibaren mezun öğrencilere kadar tüm guruplara derslerimiz 01 Ağustos Çarşamba günü başlayacaktır. Kayıtlarımız devam etmekte olup öğrencilerimizi okullar açılıncaya kadar etüt ve özel derslerle beslemeye alacağız. Ayrıntılı bilgi vermek için öğrenci ve velilerimizi dershanemize bekliyorum. Yeni eğitim öğretim döneminde tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.