banner417
banner425
25 Ekim 2014 Cumartesi 14:18
374 Okunma
Yabancı Öğretmenlerle İngilizce Eğitimi
banner416
Gevher hatun kolejinde, yurtdışından gelen öğretmenler ile İngilizce öğretimine zenginlik kazandırdı.
           
Karamanda faaliyet gösteren okulumuz eğitimde farkındalık yaratmaya devam ediyor ; Anasınıfıdan   8.sınıfa kadar tüm sınıflarda İngilizce eğitimi verilen Gevher Hatun  Koleji'nde, öğrencilerinin İngilizce konuşma becerisini ve özgüvenini artırmak için yurtdışından gelen öğretmenler ile İngilizce öğretimine zenginlik kazandırdı.
           
 İngilizce Zümre Başkanı Mevlüt Acar; İngilizce öğretimine çok önem verdiklerini, yurtdışından gelen alanında uzman kişiler ile İngilizce öğretimini daha cazip hale getirmeye çalıştıklarını belirtti. Öğrencilerimiz, sınıfta, teneffüste, okul bahçesinde, oyun alanlarında, yemekhanede günün her anında İngilizce öğretmenleri ile iletişim halinde olduklarını, bu durumunda etkili öğrenime katkı sağladığını sözlerine ekledi.
           
Okul müdürü Ali Celal Öztan, "Çağımızın özgüveni yüksek, donanımlı, kendine güvenen ve çok yönlü nesillere ihtiyacı var. Kolej olarak öğrencilerimizin akademik çalışmalarının yanında yabancı dil öğretimine çok önem veriyoruz. Öğrencilerimizi hayatın bütün kademelerinde gerekli olan İngilizceyi iyi derecede konuşur düzeyde mezun etmeyi hedefliyoruz. Bu hedefi gerçekleştirebilmek için bu eğitim-öğretim yılında yurtdışından gelen yabancı öğretmenler, İngilizce öğretmenlerimizle beraber çalışacaklar." dedi.

Son Güncelleme: 26.10.2014 14:56
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426