Zarif Haykırışlar Karamanda

Zarif Gönüllü Gençler Şiir Günü yaptı.

Zarif Haykırışlar Karamanda

Her ayın yedisinde bir araya gelen Zarif Gönüllere bu ay Karaman’da bir halka ekledi. Tüm Türkiye’de ve yurt dışından da zaman zaman katılımla gerçekleşen etkinliğin amacı Müslüman şahsiyetler okumasıdır.  Her ay bir araya gelerek Müslüman şahsiyetlerin kitaplarından bölümler okumak, bu kişiler hakkında bilgi sahibi olmak ve bu kişileri sürekli olarak gündemde tutmaktır. 
Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi öğrencileri tarafından gerçekleştirilen bu program Sezai Karakoç, Rasim Özdenören, Cahit Zarifoğlu, Necip Fazıl Kısakürek, Mehmet Akif Ersoy ve daha birçok kalbi ve kalemi güçlü kişiliklerin yazdıkları şiirlerden okumalarla sürdü, öğrenciler çok memnun kaldılar. Program sonunda Sevgi Kitabevi’nin sponsorluğunda kitaplar hediye edildi. İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
üslup - 5 yıl önce
müslüman şahsiyet ne kötü bir itham, burada bahsi geçen isimler dışındaki yazar/şairlerimiz müzlüman değil mi? lütfen biraz dikkat edin.
Avatar
Zarifce - 5 yıl önce @üslup
bu yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmak gerek. sadece ismi geçenler okunmuyor elbette saymakla bitmeyecek değerli şairlerimiz var, örnek vermek maksadıyla bu isimler söylenmiştir ki muhakkak sizin ''müslüman şahsiyet ne kötü bir itham'' derken anlatmak istediğinizin bu olmadığı gibi değil mi?