10 Aralık 2014 Çarşamba 17:31
38 Okunma
2014 Yılının Anadolu Markaları Açıklandı
Makro, Büyük Şirketler Ticaret Kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türkiye Finans, Capital ve Ekonomist dergileri işbirliği ile bu sene 8.’si düzenlenen Anadolu Markaları 2014’ün kazananları belli oldu. Her senenin en başarılı Anadolu Markaları, dün akşam sonuçlanan yarışma sonucunda, ödül töreni ve ardından gerçekleştirilen gala gecesi ile öğrenildi.

Yılın en başarılı Anadolu Markaları’nın belirlendiği törende firmalar büyük şirketler ve küçük işletmeler başlıklı iki farklı kategoride değerlendirilerek ödüllendirildi. Jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda büyük şirketler kategorisinin ticaret, tarım-gıda imalat ve imalat alt başlığında markalaşma konusunda en başarılı öyküye sahip 15 şirket ödül sahibi oldu. Ticaret Kategorisi’nde Makro Market, ödüle layık görüldü. Türkiye Finans, Capital ve Ekonomist dergilerinin ev sahipliği yaptığı törende ödül Makro Market Genel Müdürü Mustafa Songör’e takdim edildi.

Anadolu Markaları ödülleri, İstanbul dışında faaliyet gösteren illerdeki işletmelerde marka bilincini yerleştirmede ve marka olma yolunda ilerleyenlerin başarı öykülerini ödüllendirmede önemli bir etkinlik olma özelliğini taşıyor. Anadolu Markaları ödülleri için bu yıl 170’e yakın başvuru yapıldığı öğrenildi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64