Akbank’tan Sosyal Medyada Bir İlk

Akbank, popüler sosyal medya uygulaması Instagram üzerinden trend videoları paylaşarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.Akbank, Bigumigu.com ile Avrupa’nın en önemli dijital inovasyon konferansı LeWeb’I Paris’ten takip etti ve gelişmeleri...

Akbank’tan Sosyal Medyada Bir İlk

banner390
Akbank, popüler sosyal medya uygulaması Instagram üzerinden trend videoları paylaşarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Akbank, Bigumigu.com ile Avrupa’nın en önemli dijital inovasyon konferansı LeWeb’I Paris’ten takip etti ve gelişmeleri sosyal medya kanallarından paylaştı.

Akbank’ın Twitter hesabından takipçilerine ulaştırdığı kısa trend güncellemelerine ek olarak bu etkinlikte Türkiye’nin bir "ilk"i de gerçekleştirildi. Bigumigu’nun hazırladığı ve InstaTrend adını verdiği 15 saniyelik trend özetleri, Akbank’ın Instagram hesabından kullanıcılara ulaştırıldı. Akbank ve Bigumigu, bu yıl içinde SXSW Interactive, Cannes Lions gibi önemli etkinlikleri yine birlikte, Akbank’ın sosyal medyadaki yüz binlerce takipçisine aktarmışlardı. Akbank bu sayede sosyal medyada takipçilerine dijital dünyadaki son trendleri aktarmış oldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.