banner417
banner425
27 Kasım 2014 Perşembe 14:09
30 Okunma
‘bilgili’ Gençlerden İbrahim Burkay’a Üstün Başarı Ödülü
banner416
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türk sanayiine yaptığı katkılar dolayısıyla ‘üstün başarı’ ödülüne layık görüldü.

Bilgi Üniversitesi Pantheon Kulübü öğrencileri, yaptıkları anket neticesinde BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Burkay’a ‘üstün başarı’ ödülü verdi. Bilgi Üniversitesi’nde ödülünü öğrencilerin elinden alan İbrahim Burkay, “Bu ödül, ülkenin geleceği olan gençlerden geldiği için çok daha büyük anlam taşıyor” dedi.

Burkay, gençlerin enerjisinden faydalanmak istediklerini vurguladı. BTSO’da göreve geldikleri günden itibaren ilk Türk astronotunu yetiştirmek maksadıyla odanın 16 makro projesinden biri olarak Gökmen Projesi’ni geliştirdiklerini anlatan Başkan Burkay, “Bursa’yı uzay, havacılık ve savunma sektörlerinde ülkemizin ve yakın coğrafyamızın merkezi haline getirmek istiyoruz. Bu çalışmalarımızda genç kuşağın ufku ve dinamizmi de büyük önem taşıyor. Ülke olarak dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına gençlerimizin kararlı ve azimli çalışmalarıyla ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426