Karaman'da Tarımın Geleceği Masaya Yatırılacak

Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Ferhat Şelli başkanlığında STK larla ilimizin tarımda geleceğini tartışacaklar.

Karaman'da Tarımın Geleceği Masaya Yatırılacak

banner390
Mevlüt Akgün konu ile ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında;

''Uzun zamandır Karaman’da bölgemiz ekonomisinde en önemli unsur olan tarımın sorunlarınızı tartışmak ve gelecekle ilgili yeni stratejiler geliştirmek için bir toplantı yapmayı planlıyorduk. Bu konuda yaptığımız girişimler sonucu, 28 Mayıs Pazartesi günü Karamanımızda Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Dr. Ferhat ŞELLİ başkanlığında, Bakanlığın ilgili Genel Müdürlerinin ve ilimizde bulunan tarımla ilgili Sivil Toplum Örgütlerinin de katılacağı bir toplantı gerçekleştireceğiz.


u toplantıda son yıllarda ilimiz tarımında meydana gelen olumsuzluklar, sorunlar ve bunların çözüm yolları ile tarım potansiyelimizin daha da geliştirilmesi için alınması gereken tedbirler ve uygulanacak yeni politikaları tartışacağız. İleri sürülen görüşlerle birlikte ilimiz tarımı için önemli olan kararlar alınacaktır. Bu toplantının hayırlı olmasını diliyor, tarımla ilgili tüm paydaşların toplantıya katılımını bekliyorum,''dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.