Karayollarında durum

ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolunun Edirne-Kapıkule-Mahmutbey...

Karayollarında durum

banner390

ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. 

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolunun Edirne-Kapıkule-Mahmutbey kesimindeki köprü ve viyadüklerin yaya korkuluklarını yenileme çalışmaları nedeniyle Kuzey (İstanbul-Edirne yönü) ve Güney yönlerinde (Edirne-İstanbul yönü) emniyet şeridi, sağ ve sol şeritler kısa süreli trafiğe kapatılacak. Çalışmalar 31 Ekim'e kadar haftanın her günü 07.00-19.00 saatleri arasında yapılacak. 

Konya-Seydişehir yolunun 0-25. kilometreleri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor. 

Balıkesir-Dursunbey yolunun 42-43. kilometrelerindeki (Dada Mahallesi mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları dolayısıyla 10-11 Haziran tarihlerinde, 14.00-16.00 saatleri arasında araç geçişine izin verilmeyecek. 

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.