Kayseri OSB 13. Olağan Genel Kurulu

KAYSERİ (AA) - Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 13. Olağan Genel Kurulu sonrasında yönetim kurulu başkanlığına Tahir Nursaçan seçildi.Bir otelde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın...

Kayseri OSB 13. Olağan Genel Kurulu

banner390

KAYSERİ (AA) - Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 13. Olağan Genel Kurulu sonrasında yönetim kurulu başkanlığına Tahir Nursaçan seçildi.

Bir otelde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın da katılımıyla gerçekleştirilen genel kurulda bin 145 üyenin 930'u oy kullandı.

Gece geç saatlere kadar devam eden sayım sonucunda 3 oy geçirsiz kabul edilirken 541 sanayicinin oyunu alan Tahir Nursaçan Kayseri OSB'nin yeni yönetim kurulu başkanı oldu. 

Altı dönemdir (12 yıl) başkanlık görevini yürüten Ahmet Hasyüncü ise 386 oyda kaldı. Hasyüncü, görev süresi boyunca kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

Yeni başkan Tahir Nursaçan da dostluk içinde geçen yarış sonrasında bayrağı devralmış olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Tahir Nursaçan başkanlığındaki Kayseri OSB'nin yeni yönetim kurulu Seyir Demir, Seyhan Arifoğlu, Süleyman Sarptaş ve Şeref Özdemir'den oluştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.