banner417
banner425
29 Aralık 2014 Pazartesi 09:30
30 Okunma
Turizm Sektörüne Yeni Yıl Müjdesi
banner416
Genç girişimci Ezgi Temurtaş ve ünlü ticari danışman ve yazar Abdullah Koçoğlu tarafından küçük ve orta ölçekteki işletmelere reklam tanıtım desteği sağlamak için hayata geçirilen ’Kobilere Destek Programı’nı, Akdeniz ve Ege bölgesinde turizm sektörüyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Geliştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle başarı yakalayan genç girişimci Ezgi Temurtaş ve ünlü ticari danışman ve yazar Abdullah Koçoğlu tarafından küçük ve orta ölçekteki işletmelere reklam tanıtım desteği sağlamak amacıyla başlatılan ’Kobilere Destek Programı’nı, Akdeniz ve Ege bölgesinde turizm sektörüyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Temurtaş, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, iç ve dış turizm dengelerinin sürekli değişkenlik gösterdiğini, doğabilecek kriz ortamı ve risk yönetimi açısından, Kobi Destek Projesi’nin sahil kentlerinde itici güç sağlayacağını ifade etti. Temurtaş, ayrıca Abdullah Koçoğlu ortaklığıyla kurulan PReklam Academy firmasının geliştirdiği ’Uluslararası Reklam Tanıtım Programı’ üzerine uzlaşma sürecinin devam ettiğini, en kısa zamanda turizm sektöründeki firmalarla bu konuda da iletişime geçileceğini belirtti.

PReklam Academy’nin global medya yayılımını güçlendiren ’Uluslararası Reklam Tanıtım Programı’, tıpkı ’Kobi Destek Programı’nda olduğu gibi firmaların bilinirliğini ve pazar payını arttırma üzerine yapılandırılmış.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426